תוכן העמודדלג על תוכן העמוד

אודות החברה

חברת סמטק, מקבוצת אחים פולק, הינה היבואנית והמשווקת הרשמית של מערכות מיזוג האוויר מתוצרת סמסונג אלקטרוניקס, קבוצת האלקטרוניקה הגדולה בעולם. קבוצת אחים פולק, אשר נוסדה ב-1935, היא אחת מקבוצות האלקטרומכניקה הגדולות בישראל, ואחת מחלוצות תחום הקירור ומיזוג האוויר בישראל. הקבוצה עוסקת בייבוא ושיווק של רכיבים ומערכות אלקטרומכניות לתעשייה. הקבוצה מייצגת מעל ל-40 יצרנים בינלאומיים בישראל ומספקת מעטפת תמיכה כוללת לפעילותה הכוללת יועצים טכניים, ומערך אנשי שירות מקצועיים.
 

 
 סמסונג אלקטרוניקס היא קבוצת האלקטרוניקה הגדולה בעולם, עם מחזור מכירות שנתי של 220 מיליארד דולר ב-2013. מעמד זה מושג בזכות הבטחת מותג של מובילות טכנולוגית, מוכוונות למענה על צרכי המשתמשים וסטנדרטים גבוהים של איכות, המושגים בזכות תהליכי ייצור מתקדמים ואבטחת איכות קפדנית.

סמסונג מייצרת מערכות מיזוג אוויר מאז 1970, ומערכות VRF מאז 2001. הדור החמישי של מערכות ה-VRF של סמסונג, DVMS, הציג חידושים משמעותיים למערכות ה-VRF ושבר את שיא היעילות האנרגטית המוכר בשוק. במבחן השוואתי אשר ערך ארגון מיזוג האוויר האמריקאי (AHRI) ב-2013 בין כל מערכות ה-VRF הפופולריות בשוק, מערכות ה-VRF של סמסונג נמצאו כיעילות ביותר מבחינה אנרגטית  (IEER של 27.0 לעומת המתחרה הקרוב ביותר עם 25.8). הישג זה ממחיש את מכלול היתרונות הגלומים במערכת. 
[תקציר דו"ח AHRI]

 

 

 

בשנת 2013 בחרה סמסונג בקבוצת אחים פולק להיות נציגתה בישראל לפעילותה בתחום מערכות מיזוג האוויר. קבוצת אחים פולק, הידועה באיכויותיה הן בתחום האנושי והן בתחום ההנדסי מקצועי במשך עשרות שנות פעילותה, הקימה את חברת SAMTECH להוביל את פעילות סמסונג בישראל. המוצרים המעולים, היכולת המקצועית-הנדסית הבלתי מתפשרת וההון האנושי של הקבוצה הם האבן השואבת והדגל לפעילותה של סמסונג בתחום מערכות ה-VRF בישראל, תוך יישום דגש על מעטפת שירות כוללת לצרכי הלקוחות, וחתירה מתמדת לאיכות ומצוינות.

 

 

 

 

 
 פרויקטים נבחרים
 

 

עבור לתוכן העמוד